Jesteśmy doradcami, szkoleniowcami, designerami, edukatorami – kolektywem przedsiębiorców, którzy pomogą Ci prowadzić firmę lepiej. 

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści od zarządzania, strategii, projektowania organizacji, usług czy produktów. 

Nasz zespół: 

Justyn Czekański

Justyn Czekański – konsultant i szkoleniowiec. Specjalista z zakresu szczupłego i zwinnego zarządzania (lean & agile), gamifikacji i szkoleń.  Analityk biznesowy z metodycznym podejście do skomplikowanych biznesowych probelmów. Doświadczenie zdobywał prowadząc własną działalność oraz pracując w dziale szkoleń firmy doradczej McKinsey & Co. Obecnie prowadzi firmę doradczą Better & Company Consulting i jest doktorantem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jego typ osobowości wg. MBTI to ENTJ. Osoby o tym typie opisywane są jako: „odważni, obdarzeni wyobraźnią liderzy o silnej woli zawsze wynajdujący rozwiązanie, lub tworzący je.”

Z zamiłowania tłumacz, edukator i muzyk. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci. 


Andrzej Burzyński

Andrzej Burzyński – nauczyciel i konsultant biznesowy.Autor książek: „Produktywny Przedsiębiorca™”, „Od pasji do biznesu™” , „Życie pełne pasji” oraz „Przebacz i uwolnij siebie™”. Znany między innymi z programu telewizyjnego dla telewizji TBN oraz audycji w Radio Kontestacja.  Od lat współpracuje z przedsiębiorcami jako trener, coach i konsultant. Aktywnie inwestuje też na rynku nieruchomości.

Jego szczególne talenty (wg. testu StandOut) to:

  • Nauczyciel – ekscytuje go potencjał, jaki dostrzega w każdym człowieku. Jego umiejętność tkwi w uwalnianiu tego potencjału.
  • Doradca – myśli praktycznie i konkretnie. Jest skuteczny w rozwiązywaniu problemów zarówno indywidualnych osób, jak i zespołów osób funkcjonujących razem jako firmy, organizacje itp.
  • Networker – jest katalizatorem, a więc tym, który wyzwala ukryty potencjał. Jego umiejętność polega na łączeniu ludzi i idei, aby zrobić coś większego niż jest teraz.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. Jego motto to: „Sukces przyjdzie, ale musi Cię zastać przy pracy”.